Site Haritası
Calendrier
Azerbaycan mahsullerinin katalogu

1NEWS.AZ

baku 2015
DAYAK ASBL était présent au tournoi de mi-foot à Bois-Du-Luc

 DAYAK ASBL était présent au tournoi de mi-foot à Bois-Du-Luc le 4-5 juin 2011. Tournoi reprenant plus de 20 équipes formée par la jeunesse Louvièroise. Dayak ASBL y a exposé des dépliants afin de faire connaître au jeune Louviérois ses activités.

 


 

  DAYAK ASBL Bois-du-Luc'te 4-5 haziran 2011 tarihinde düzenlenen mini-futbol turnuvasına katıldı. La Louviere gençlerinin oluşturduğu 20'den fazla takımın katıldığı bu organizasiyona DAYAK teşkilatı faaliyetlerini açıklayan broşürler dağıttı.

 


 

 

  
2566 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret154495
Heydar Aliyev
Ilham Aliev
Suggestions

 Hörmətli həmvətənlər və saytımızın ziyarətçiləri. '''Dayak'''' təşkilatının fəaliyyəti ilə bağlı yeni təkliflərinizi və saytımız barədə fikir və təsuratlarınızı bizə bildirə bilərsiniz.

 Уважаемые соотечественники и посетители нашего сайта. Вы можете сообщить нам ваши новые предложения в связи с деятельностью организации '''Dayak'''' и поделится вашим впечатлением о нашем сайте.

 Chères compatriotes et visiteurs de notre site. Vous pouvez à tout moment utiliser l'onglet "Messages" de notre site afin de nous donner vos opinions et suggestions sur les activités de l'ASBL "DAYAK".

  Sayin hemşerilerimiz ve sitemizin ziyaretçileri, "DAYAK" teşkilatının faaliyetleri ile bağlı yeni tekliflerinizi sitemizdeki "Messages" bölümünü kullanarak bizlere bildirebilirsiniz.

Faites un don

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Hava Durumu