Site Haritası
Calendrier
Azerbaycan mahsullerinin katalogu

1NEWS.AZ

baku 2015
Message de DAYAK ASBL à l'occasion de la fête du Ramadan

 A l’occasion de la fête du Ramadan, DAYAK ASBL félicite le peuple Azerbaïdjanais, ainsi que ses frères et sœurs musulmans se trouvant partout dans le monde. Que cette fête du ramadan leurs apportent une meilleurs vie et santé future, et beaucoup de bonheur.


 

 Ramazan bayramı vesilesiyle, DAYAK derneği Azerbaycanda ve tüm dünyada bulunan Müslüman kardeşlerimizin Ramazan bayramanini tebrik eder. Bu bayramın onlara daha iyi bir yaşam, gelecek, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder.


  
2638 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret153310
Heydar Aliyev
Ilham Aliev
Suggestions

 Hörmətli həmvətənlər və saytımızın ziyarətçiləri. '''Dayak'''' təşkilatının fəaliyyəti ilə bağlı yeni təkliflərinizi və saytımız barədə fikir və təsuratlarınızı bizə bildirə bilərsiniz.

 Уважаемые соотечественники и посетители нашего сайта. Вы можете сообщить нам ваши новые предложения в связи с деятельностью организации '''Dayak'''' и поделится вашим впечатлением о нашем сайте.

 Chères compatriotes et visiteurs de notre site. Vous pouvez à tout moment utiliser l'onglet "Messages" de notre site afin de nous donner vos opinions et suggestions sur les activités de l'ASBL "DAYAK".

  Sayin hemşerilerimiz ve sitemizin ziyaretçileri, "DAYAK" teşkilatının faaliyetleri ile bağlı yeni tekliflerinizi sitemizdeki "Messages" bölümünü kullanarak bizlere bildirebilirsiniz.

Faites un don

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.988119.0642
Euro20.395120.4769
Hava Durumu